Alışveriş Sepetim

Reçel & Bal

Alıç Marmelatı - (250 Gram)
Kooperatif Ürünü %11
indirim
Stoklar tükendi
Genellikle ormanlarda yetişen alıç, sonbaharda meyve veren bir bitkidir. Koyu sarı ya da esmer kırmızı alıç meyveleri çalıya benzeyen bir ağaçta yetişmektedir. Eşsiz kokusu ve mayhoş aroması ile alıç meyvesi, taze olarak ya da marmelat formunda tüketilen bir meyvedir.&nbs..
79,99 TL 89,99 TL
Vergiler Hariç:79,20 TL
Ayva Reçeli - (300 Gram) Ayva Reçeli - (300 Gram)
Kooperatif Ürünü %11
indirim
Ayva reçelimiz, ayvanın mevsiminde dalından toplanarak, hiçbir koruyucu ve katkı maddesi eklenmeden odun ateşinde kaynatılmasıyla elde edilir. Leziz ve hoşunuza gidecek ayva reçelimizin yapılması için kooperatif tarafından bin bir emekle, kimyasal kullanılmadan yetiştirilen doğal ayvalarımı..
79,99 TL 89,99 TL
Vergiler Hariç:79,20 TL
Çiçek Balı - (Yüksek Yayla) - (450 Gram)
Çiftçi Ürünü %13
indirim
Karadeniz’in yüksek rakımlı yemyeşil yaylalarında el değmeden ve endemik olarak yetişen bitkiler, arıların bal üretimi için benzersiz bir kaynak oluşturuyor. Yayla bitkilerinin yüksek rakımlı ve nemli yetişme ortamları, bu bitkilerin polen yoğunluğu ve aromalarına da olumlu yönde etki ediyor. Üst..
349,99 TL 399,99 TL
Vergiler Hariç:346,52 TL
Dut Pekmezi - (290 Gram)
Kooperatif Ürünü %11
indirim
Dut pekmezi, özellikle kış aylarında sıklıkla tüketilen geleneksel bir lezzettir. İçerdiği doğal şekerle vücudun şeker ihtiyacını da doğal yollardan karşılanmasına yardımcı olur. Mineral bakımından çok yüksek değerde olup, şifa kaynağıdır. Hakiki dut pekmezi üretimi oldukça zordur. ..
79,99 TL 89,99 TL
Vergiler Hariç:79,20 TL
Frambuaz (Ahududu) Reçeli - (300 Gram) Frambuaz (Ahududu) Reçeli - (300 Gram)
Kooperatif Ürünü %6
indirim
Stoklar tükendi
Frambuaz veya diğer adı ile ahududu içerdiği vitamin ve mineraller ile oldukça faydalı bir meyvedir. Kırmızı, siyah, mor, sarı ve altın rengi gibi renklerde olabilir. Oldukça lezzetli olan ahududunun kuşkusuz her hali çok güzeldir. Fakat ahududu reçelinin tadı bir başkadır. Frambuaz r..
84,99 TL 89,99 TL
Vergiler Hariç:84,15 TL
Kestane Balı - (450 Gram)
Çiftçi Ürünü Sınırlı Stok %6
indirim
Stoklar tükendi
Balımız, Karadeniz'de yaşayan üreticimiz aracılığı ile hasatsonu.com için özel üretilmiş bir baldır. İçeriğinde kestane ve çok az miktarda diğer endemik bitkileri de içeren balımız, herhangi bir katkı maddesi içermeyen ve doğal yöntemlerle üretilmiş olup kendine has bir aromaya sahiptir. Bu ned..
849,99 TL 899,99 TL
Vergiler Hariç:841,57 TL
Kızılcık Marmelatı - (280 Gram) Kızılcık Marmelatı - (280 Gram)
Kooperatif Ürünü %6
indirim
Stoklar tükendi
Yabani bir şekilde yetişen kızılcıklar bahar aylarında toplanır. Toplanan kızılcıklar çekirdeklerinden ayrıldıktan sonra odun ateşinde kaynatılır. İçerisine şeker ve limon suyu eklenir. Ardından kıvam alıncaya kadar odun ateşinde pişirilerek sizler için hazır hale getirilir.Hasatsonu.com olarak ..
84,99 TL 89,99 TL
Vergiler Hariç:84,15 TL
Kuşburnu Marmelatı - (280 Gram) Kuşburnu Marmelatı - (280 Gram)
Kooperatif Ürünü %10
indirim
Stoklar tükendi
Kuşburnu marmelatı doğal ve katkısız bir üründür. Geleneksel yöntemlerle üretilmiştir. C vitamini deposu olan kuşburnunun en tazesi seçilerek odun ateşinde üzerinde kaynatılmıştır. Hiçbir koruyucu boya ve katkı maddesi içermeyen ürünlerimiz tamamen doğal kuşburnundan üretilmiştir. Kuşburnu..
89,99 TL 99,99 TL
Vergiler Hariç:89,10 TL
Mayıs (Dağ) Çileği Reçeli - (280 Gram) Mayıs (Dağ) Çileği Reçeli - (280 Gram)
En Çok Satan Kendi Bahçemizden %11
indirim
Stoklar tükendi
Mayıs ve Haziran aylarında kendi bahçelerimizden, Temmuz ve Ağustos ayında ise 2000 rakım üstü yaylalarımızda topladığımız bölgemize özgü Mayıs (Dağ) Çileği reçelimizi doğal yöntemlerle odun ateşinde pişirerek özenle cam kavanozlarla paketledik. İçine gerçek pancar şekeri ve sevgimizden başka hiçbir..
79,99 TL 89,99 TL
Vergiler Hariç:79,20 TL
Üzüm Pekmezi - (290 Gram)
Kooperatif Ürünü %11
indirim
Üzüm pekmezi, 100 yıla yakın bir süredir sofralarımızda bulunan ve içerdiği besinler sayesinde sayısız faydası bulanan bir besindir. İçerdiği doğal şekerle vücudun şeker ihtiyacının doğal yollardan karşılanmasına yardımcı olur. Üzüm pekmezi üretimi oldukça zor ve zahmetlidir. Kadın kooperat..
79,99 TL 89,99 TL
Vergiler Hariç:79,20 TL
Vişne Reçeli - (300 Gram) Vişne Reçeli - (300 Gram)
Kooperatif Ürünü %11
indirim
Vişne reçelimiz doğal ve kaliteli vişnelerden elde edilmektedir. Kadın kooperatifimiz tarafından özenle çekirdeklerinden ayrılan vişnelerimiz odun ateşinde ağır ağır kaynatılmaktadır. Ardından özenle cam kavanozlara konularak satışa hazır hale getirilmektedir.Hasatsonu.com olarak geleneksel yöntem..
79,99 TL 89,99 TL
Vergiler Hariç:79,20 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Reçel & Bal

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezlerinden olan reçel & bal lezzetini doyasıya yaşamak ve en keyifli kahvaltılara kapı aralamak ister misiniz? Birbirinden lezzetli seçenekler ve insan vücuduna iyi gelen özellikleri ile bu kahvaltılıklar tam size göre!

Reçel ve bal, Türk mutfağında oldukça değerli iki lezzet olurken bu lezzetlerin çok yoğun tercih edilmesi çeşitliliğin de artmasına zemin hazırlamıştır. Hemen her meyveden reçel yapılabiliyor olması ve Anadolu topraklarında yetişen balın oldukça lezzetli seçenekler sunması kahvaltıda tercih edilecek olan reçel ve bal konusunda ipuçları vermeye yetiyor. Peki, hasatsonu.com ayrıcalıkları ile satın alabileceğiniz birbirinden özel bal ve reçel çeşitleri neler? Gelin daha yakından bir göz atalım!

Vişne Reçeli

Vişnenin en lezzetli ve doyurucu olduğu dönemde dalından toplanan vişneler özenle ayrıştırılarak reçel halini almaları için işlemlerden geçiriliyor. Doğallığı ve lezzeti elden bırakmadan en kaliteli seçenekleri sunmayı arzu eden hasatsonu.com, herhangi bir kimyasal kullanmıyor. Vişne reçeli hem sizi hem de sevdiklerinizin en çok tercih ettiği seçeneklerden bir tanesi olmayı başarıyor.

Propolis

Arıcılık ürünleri arasında olan ve en az bal kadar değerli bir besin kabul edilen propolis sayesinde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için çok özel etkileri ortaya çıkarabileceksiniz. Birbirinden değerli lezzetler arasında sayılabilecek olan propolis reçel çeşitleri kadar kaliteyi ön plana çıkarır.

Bal Seçenekleri

Bal satın almak sizin için oldukça özel bir durum olurken balın farklı çeşitleri olduğundan bahsetmek gerekir. Doğallık ve lezzet konusunda farklı alternatifler sağlayan bal çeşitlerine bir bakalım!

Çiçek Balı

Çiçek balı, bal dendiğinde akla gelen en önemli seçeneklerde bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Çiçeklerin aromasını hissedebileceğiniz bu balın üretiminde rol oynayan arıların çiçeklere konarak bal ürettiklerinden söz etmek gerekir. Tadı çok ağır olmadığı gibi besleyiciliği de oldukça yüksek olan çiçek balını hasatsonu.com ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz. Rengi diğer ballara göre daha açık olan bu balın ayrıcalığını yaşamanız gerektiğini öneriyoruz.

Ayva Reçeli

Reçel çeşitleri dendiğinde hemen herkesin aklına gelen ilk birkaç seçenekten bir tanesi de ayva reçeli olur. Ayvaların özenle toplandıktan sonra reçel formuna getirilmesi adına çalışmalar yürütülürken kesinlikle kimyasal madde kullanımı söz konusu olmaz. İnsan sağlığını korumak adına oldukça gerekli bir seçenek olan ayva reçelini siz de afiyetle tüketebilirsiniz. Reçel alışverişi yapmak ama bu alışverişi yaparken hangi lezzetlerden yararlanacağını bilmemek sizin için bir zorluk oluşturmasın! Hasatsonu.com ile birbirinden değerli reçel çeşitlerine bir göz atın ve en kaliteli reçellerin tadını çıkarmaya başlayın! Üstelik size sunulan reçellerin sadece kalitesi değil fiyatı da oldukça uygun! Yoksa siz hala bu birbirinden özel lezzetlerin tadını çıkarmak adına ürünlerimize göz atmadınız mı?

Frambuaz (Ahududu) Reçeli

Kahvaltı sofranızın vazgeçilmezi olan reçellerden bir tanesi de frambuaz reçeli olarak bilinmektedir. Ahududu reçeli adıyla da bilinen bu lezzete daha yakından bir göz atalım.

Taze ve lezzetli ahududuların toplanması sonrasında ahududuların ayıklama işlemi gerçekleştirilir. Özenle hazırlanan ve herhangi bir kimyasal içermeyen bu lezzet; tatlı ihtiyacınızı karşılamada oldukça değerlidir. Aroması ve görüntüsü oldukça ilgi çekici olan ahududu reçelini hasatsonu.com ayrıcalıkları ile satın almanız mümkün. Size en uygun seçeneklerin neler olduğuna bir göz atarak siparişinizi verebilirsiniz.

Marmelat

Reçelin yanı sıra marmelat da en çok tercih edilen kahvaltılıklardan bir tanesidir. Kızılcık ve kuşburnu başta olmak üzere farklı malzemelerden marmelat üretilmesi mümkündür. Hasatsonu.com, marmelat konusunda beklentilerinize uygun seçenekler sunar. Üstelik doğallık ve lezzet konusunda da dikkat çeken seçeneklere kapı aralar.

Siz de marmelat lezzetini yaşamak istiyorsanız kızılcık ve kuşburnu marmelatından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatı ve kaliteli lezzetleri ile ön plana çıkan marmelatlar arasından bir seçim yapmanızı öneriyoruz. Reçel ile çok sık karıştırılan ancak lezzeti de dahil çok farklı olan marmelatı deneyin ve kaliteyi yakalayın!

Yöresel Reçel Lezzetleri

Reçel, evde annelerimizin hazırladığı harika bir kahvaltılık olduğu gibi yöresel olarak farklı şekillerde hazırlanan lezzetlerden bir tanesidir. Tadı, kokusu ve görüntüsü ile gören herkesi kendine hayran bırakan alternatiflerden olan reçel ile ilgili doğru tercih yapmak adına yöresel seçenekleri dikkate almanız şarttır. Yöreselliği ön plana çıkaran reçellerde genellikle hazırlandığı bölgenin en değerli meyveleri kullanılır. Bu da aslında doğallığın yakalanmasında en değerli alternatiflerde bir tanesidir. Reçel hazırlanırken doğallığı sağlamak adına en az oranda şeker kullanılarak yöresel tatların da ön planda olması sağlanır. Bu kapsamda hasatsonu.com ayrıcalıklarından yararlanarak satın alabileceğiniz lezzetler oldukça değerlidir.

Reçel Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Reçel satın alırken doğallık, lezzet ve hoş kokular en çok merak edilen konulardan bir tanesi olsa da bu konuda en dikkat çeken alternatif fiyatlardır. Fiyatları dikkate alarak alışveriş yapmak yaşayacağınız deneyimin daha kaliteli bir noktada olmasını destekler. Bu nedenle de reçel ile ilgili en özel seçeneklerin sizi bekliyor olduğunu unutmamalısınız. Peki, fiyatlar belirlenirken dikkat edilen detaylar nelerdir?

Doğallık

Reçel satın almak istediğinizde kullanılan ürünlerin doğal olması fiyatları etkileyen faktörlerin başında gelir. Bu nedenle de reçel satın alırken içindekiler kısmına bakmanız gerekir. Doğallığı etkileyen ve lezzeti değiştiren bir alternatif sizin için olumsuz bir seçenek olarak gündeme gelecektir.

Reçel Çeşidi

Fiyatları etkileyen ve reçel lezzetine erişmek için ödemeniz gereken ücretlerde fark yaratan alternatiflerden bir tanesi de çeşittir. Çeşidin fiyatı farklılaştırmasındaki temel detay reçelin içerisinde kullanılan malzemedir. Örneğin pahalı bir meyve olarak kabul edebileceğiniz çilekle hazırlanan reçel ile üzüm kullanılarak hazırlanmış reçelin fiyatları farklı olacaktır. Bu detayı dikkate alarak bir reçel seçmeniz sizin için daha doğru bir bütçe planlaması yapma noktasında değerlidir.

Kalite

Reçelin kalitesini belirleyen pek çok faktör vardır. Malzeme, hazırlama teknikleri, ambalaj, saklama koşulları ve diğer bütün detayları dikkate alarak kaliteyi belirleyebilirsiniz. Bu unsurlar ışığında yapacağınız bir reçel seçimi sizin için lezzetten öte alternatiflere imkân sağlar.

Fiyat

Reçel ve bal alışverişi yaparken dikkat edeceğiniz en önemli husus fiyatlarla alakalı olacaktır. Bu nedenle de bütçenizi sarsmayacak ve size kaliteyi vaat edecek olan seçeneklerden yarar sağlamanızı öneriyoruz. Hasatsonu.com, kalitenin yanı sıra fiyatları da ön plana çıkarır.

Reçel alışverişi yapmak ama bu alışverişi yaparken hangi lezzetlerden yararlanacağını bilmemek sizin için bir zorluk oluşturmasın! hasatsonu.com ile birbirinden değerli reçel çeşitlerine bir göz atın ve en kaliteli reçellerin tadını çıkarmaya başlayın! Üstelik size sunulan reçellerin sadece kalitesi değil fiyatı da oldukça uygun! Yoksa siz hala bu birbirinden özel lezzetlerin tadını çıkarmak adına ürünlerimize göz atmadınız mı?

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.